RussianUkrainian English
Благодійність з нагоди відзначення 65 – ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

   Благодійна допомога людям, які відстояли нашу свободу і дали право на життя - це найбільший вияв гуманності та моральний обов'язок кожного заможного громадянина.

   ТОВ «Амальгама Люкс» з власної ініціативи надало міському територіальному центру по соціальному обслуговуванню незахищенних верст населення благодійну допомогу з нагоди відзначення 65 - ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

   Для нашої компанії благодійність - це не просто акт милосердя й знак уваги та турботи про малозабезпечених людей; це передусім веління серця і один з аспектів корпоративної стратегії нашої компанії та складова ділового іміджу. З турботою про інвалідів, дітей - сиріт та малозабезпечених людей ТОВ «Амальгама Люкс» неодноразово надавало благодійну допомогу цим закладам. Для нашої компанії благодійна допомога - це не лише вияв гуманності та бажання допомогти малозабезпеченим верстам населення, це також прагнення бути взірцем для решти компаній нашого міста.

   Зі словами щирої вдячності до людей старшого покоління, чия молодість припала на важкі воєнні роки, які зі зброєю в руках завойовували нашу Перемогу компанія «Амальгама Люкс» внесла свій громадянский внесок у розвиток нашого суспільства та пробудила найвищі моральні цінності у серцях людей.

 
OOO "Амальгама Люкс"
ул. Гражданская, 119, оф. 109
г. Николаев, Украина, 54017

+38 (0512) 47-53-16

Submit to Facebook Submit to LinkedIn
 
Корзина пуста
Минимальная сумма заказа: 100 UAH Доставка заказов только по территории Украины