RussianUkrainian English

ТОВ "Амальгама Люкс" отримало статус "ТОВАРОВИРОБНИК РОКУ 2010"


   За підсумками Національного рейтингу якості товарів та послуг косметичну продукцію ТОВ "Амальгама Люкс" визнано кращою у порівнянні з аналогічними виробниками у номінаціях "Засоби для догляду за шкірою" та "Засоби для волосся".
   Із усіх учасників рейтингу наше підприємство зайняло почесне VI місце, увійшовши до ТОП-10 переможців серед вітчизняних підприємств у номінації "Засоби для догляду за шкірою" та почесне V місце, увійшовши до ТОП-7 переможців серед вітчизняних підприємств у номінації "Засоби для волосся".
   Таким чином ТОВ "Амальгама Люкс" отримало статус "ТОВАРОВИРОБНИК РОКУ 2010". Цей високий показник говорить про те, що наше підприємство виробляє високоякісну продукцію та несе соціальну відповідальність перед суспільством, що засвідчено даними Державних органів статистики, на підставі яких побудований рейтинг.
   Лідерство у Національному рейтингу якості - це всенародне визнання косметичної продукції ТОВ "Амальгама Люкс" як високоякісної і конкурентоспроможної, що має кращі споживчі властивості та відповідає високим вимогам Національних стандартів якості.
   Отримання почесних місць у Національному рейтингу ще раз підтвердило професіоналізм керівників та спеціалістів нашого підприємства, уміння стратегічно мислити і своєю натхненною працею забезпечувати зростання економічних показників та добробуту держави.

 
OOO "Амальгама Люкс"
ул. Гражданская, 119, оф. 109
г. Николаев, Украина, 54017

+38 (0512) 47-53-16

Submit to Facebook Submit to LinkedIn
 
Корзина пуста
Минимальная сумма заказа: 100 UAH Доставка заказов только по территории Украины