RussianUkrainian English
СУЛЬСЕНА® - фаворит успіху 2012 року

   За результатами незалежних рейтингових досліджень, що проводяться в рамках щорічного конкурсу торговельних марок «Фаворити успіху» в Україні, торговельна марка СУЛЬСЕНА® посіла переможні позиції. Ці позиції відповідають наступним статусам:

 

СУЛЬСЕНА®
Фаворит Експертів - 2012 в номінації «Шампунь от перхоти»

 

СУЛЬСЕНА®
Фаворит Успішних Людей - 2012 в номінації «Препарат от перхоти»


   Перемога у престижному конкурсі, за результатами загальнонаціональних і повністю незалежних досліджень суспільних переваг, завірених аудитом міжнародного рівня, підносить статус ТОВ "Амальгама Люкс" та торговельної марки СУЛЬСЕНА®, благотворно впливає на імідж торговельної марки та компанії - виробника, забезпечуючи високий рівень довіри з боку споживачів. За перемогу у конкурсі ТОВ "Амальгама Люкс" нагороджене золотою медаллю «Фаворит Успіху - 2012» і почесним дипломом. Це є надійною рекомендацією, покликаною допомогти покупцям зробити правильний вибір. Незважаючи на велику конкуренцію з боку вітчизняних та зарубіжних торговельних марок - конкурсантів, високий рівень їх популярності та масштабній рекламній підтримці торговельна марка СУЛЬСЕНА® чесно підтвердила свій високий рівень якості та популярності серед брендів проти лупи, і впевнено перемогла у загальнонаціональному конкурсі, зайнявши почесні місця у двох номінаціях.

   Запорукою успішного розвитку компанії є потужний, творчий потенціал команди професіоналів, наявність косметичних брендів, що зарекомендували себе на ринку України, Росії та ближнього зарубіжжя, новітні технології та сучасне технологічне обладнання, задіяне в виробництві косметичної продукції.

 

См. также...

OOO "Амальгама Люкс"
ул. Гражданская, 119, оф. 109
г. Николаев, Украина, 54017

+38 (0512) 47-53-16

Submit to Facebook Submit to LinkedIn
 
Корзина пуста
Минимальная сумма заказа: 100 UAH Доставка заказов только по территории Украины